Компанія Nikopharm взяла участь у науково-практичній конференції офтальмологів України – Nikopharm
Вер 22 2017

Вер 22, 2017

Компанія Nikopharm взяла участь у науково-практичній конференції офтальмологів України

Новини компанії

20-21 вересня 2017 у м.Чернівці на базі Буковинського державного медичного університету пройшла науково-практична конференція офтальмологів України «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ», організована Інститутом очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова.

У конференції мали змогу взяти участь практикуючі лікарі-офтальмологи і наукові співробітники кафедр офтальмології не лише з Західної України, а й з Одеського, Київського, Дніпропетровського, Запорізького регіонів. Протягом двох днів понад 50 доповідачів поділилися своїм науковим надбанням і практичним досвідом.

Компанія Nikopharm на цій конференції представляла нейропротекторні препарати Нікомекс, Мілдрокард-Н і Фармаксон, а також кровоспинний препарат на основі транексамової кислоти Гемаксам, який використовується при офтальмохірургічних втручаннях для зниження ризику виникнення кровотеч, а також для зменшення крововтрати при кровотечах, що вже виникли.

Насичена наукова програма конференції, представницький склад учасників - все це дозволило отримати нові знання, освоїти передові технології в офтальмології і залишити незабутні враження у гостей конференції.


СпоживачамСпеціалістам Партнерам
Authorization
*
*
*
*
*
*
Password generation