Компанія Nikopharm взяла участь у науково-практичній конференції офтальмологів України – Nikopharm
Sep 22 2017

Sep 22, 2017

Компанія Nikopharm взяла участь у науково-практичній конференції офтальмологів України

Company news

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

20-21 вересня 2017 у м.Чернівці на базі Буковинського державного медичного університету пройшла науково-практична конференція офтальмологів України «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ», організована Інститутом очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова.

У конференції мали змогу взяти участь практикуючі лікарі-офтальмологи і наукові співробітники кафедр офтальмології не лише з Західної України, а й з Одеського, Київського, Дніпропетровського, Запорізького регіонів. Протягом двох днів понад 50 доповідачів поділилися своїм науковим надбанням і практичним досвідом.

Компанія Nikopharm на цій конференції представляла нейропротекторні препарати Нікомекс, Мілдрокард-Н і Фармаксон, а також кровоспинний препарат на основі транексамової кислоти Гемаксам, який використовується при офтальмохірургічних втручаннях для зниження ризику виникнення кровотеч, а також для зменшення крововтрати при кровотечах, що вже виникли.

Насичена наукова програма конференції, представницький склад учасників - все це дозволило отримати нові знання, освоїти передові технології в офтальмології і залишити незабутні враження у гостей конференції.


ПотребителямСпециалистамПартнерам
Authorization
*
*
*
*
*
*
Password generation