Історія – Nikopharm
1994

ІСТОРІЯ

Історія Nikopharm починається у 1994 р. з виробництва інфузійних розчинів. Створене підприємство починало свій шлях на фармацевтичному ринку України з невеликих потужностей, поступово набуваючи авторитет і накопичуючи досвід у своїй галузі. Сформована на той момент економічна ситуація на фармацевтичному ринку, зростаюча конкуренція, і необхідність розвитку стали основою стратегії підприємства.

ІСТОРІЯ

У 2003 р. була здійснена модернізація виробництва, в результаті якої було побудовано нову будівлю і введена в експлуатацію комплексна лінія по розфасовці медичних препаратів. Це дозволило збільшити обсяг продукції підприємства у 7 разів.

ІСТОРІЯ

У 2009 р. введено в експлуатацію єдине в Україні унікальне виробництво, що дозволяє створювати інфузійні розчини в сучасних поліетиленових флаконах, а також ін’єкційні розчини в поліетиленових ампулах, з використанням технології BFS ( “Blow-Full-Seal” – видування/наповнення/запаювання) системи Bottlepack® Rommelag®. Вся продукція, вироблена в поліетиленовій упаковці, випускається під торговою маркою Nikopharm.

ІСТОРІЯ

У 2014 р. компанія отримала сертифікат GMP.

Також було освоєно виробництво нових лікарських форм препаратів: краплі очні, назальний, вушні.

Почалася підготовка до будівництва нового заводу з власними виробничими потужностями у Київській області.

ІСТОРІЯ

У 2016 р. компанія уклала договори по контрактному виробництву промо-препаратів із зарубіжними постачальниками HOLOPACK®, DEMO S.A.

 

ІСТОРІЯ

 

Будівництво та запуск нового сучасного фармацевтичного виробництва у Київській області.


СпоживачамСпеціалістам Партнерам
Authorization
*
*
*
*
*
*
Password generation