Компанія Nikopharm взяла участь у Конгресі Анестезіологів України – Nikopharm
Sep 19 2017

Sep 19, 2017

Компанія Nikopharm взяла участь у Конгресі Анестезіологів України

Company news

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

14-16 вересня 2017 у Києві пройшов Конгрес анестезіологів України. Фахівці з усієї країни об'єдналися для налагодження співпраці в галузі анестезіології. Були обговорені останні досягнення у медицині, нові технології і проблеми, що виникають у щоденній роботі.


Одними з головних тем стали: "Безпека в практиці анестезіології та інтенсивної терапії", "Інтенсивна терапія бойової травми", "Лікування гострого і хронічного болю".


 Конгрес зібрав більше 300 спеціалістів різних рівнів.
Біля стенду компанії Nikopharm активно працювали медичні представники, які презентували кровоспинний препарат Гемаксам, з діючою речовиною транексамова кислота, муколітичний препарат Лазолекс з діючою речовиною амброксол, який використовується для профілактики та лікування легеневих ускладнень після оперативних втручань, а також антиоксидантний препарат Нікомекс на основі солей бурштинової кислоти .


ПотребителямСпециалистамПартнерам
Authorization
*
*
*
*
*
*
Password generation