Компанія Nikopharm взяла участь у 27 Конгресі Всесвітньої асоціації кардіоваскулярних і торакальних хірургів – Nikopharm
Sep 15 2017

Sep 15, 2017

Компанія Nikopharm взяла участь у 27 Конгресі Всесвітньої асоціації кардіоваскулярних і торакальних хірургів

Company news

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

З 1 по 3 вересня 2017 року у місті Астана, Республіка Казахстан проходив 27 Конгрес Всесвітньої асоціації кардіоваскулярних і торакальних хірургів (WSCTS). Членами WSCTS є визнані хірурги світу, які зробили вагомий внесок у наукову і практичну діяльність. Більше 1000 професіоналів з 30 країн світу взяли участь у конгресі і мали змогу обмінятися знаннями та досвідом
в області наукових досліджень і клінічних напрямків.


Особливо актуальними темами, які висвітлювалися на Конгресі, стали: "Нові технології в хірургії стравоходу", "Лікування туберкульозу легенів", "Хірургічне лікування комбінованого ехінококозу у дітей".


Компанія Nikopharm брала активну участь у Конгресі і представляла препарат на основі транексамовой кислоти - Гемаксам,розчин для ін'єкцій, який виробляється в Німеччині на заводі HOLOPACK® та випускається у сучасних поліетиленових ампулах.


ПотребителямСпециалистамПартнерам
Authorization
*
*
*
*
*
*
Password generation