GMP якість продукції Nikopharm – Nikopharm

GMP якість продукції Nikopharm

Video

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

ВИРОБНИЦТВО NIKOPHARM — ЯКІСТЬ ВИЩОЇ ПРОБИ!

На підприємстві впроваджена і діє система забезпечення якості. Вона охоплює всі параметри, які окремо або разом узяті впливають на якість продукції, що випускається. Адже воно формується в процесі розробки лікарського засобу, його виробництва і зберігання.

Всі етапи життєвого циклу препарату в однаковій мірі важливі для його ефективності і безпеки. За контроль якості на підприємстві відповідає відділ, до складу якого входить фізико-хімічна та мікробіологічна лабораторії. У них здійснюється аналіз за цілою низкою показників, проводиться визначення мікробіологічної чистоти лікарських засобів, приміщень, обладнання. Проводиться вхідний контроль сировини, а також якості проміжної і готової продукції.

Таким чином, контроль виробництва препарату в Nikopharm - це багаторівневий процес, що охоплює всі етапи: від поставок сировини до відправки готової продукції споживачеві.


ПотребителямСпециалистамПартнерам
Authorization
*
*
*
*
*
*
Password generation