Фармаконагляд – Nikopharm

Фармаконагляд

Для повідомлення інформації про побічні реакції або відсутність ефективності лікарських засобів виробництва Nikopharm, Україна, Вам необхідно виконати одну з нижчеперелічених дій:

 

- зателефонувати за номером +38 (095) 134-13-08 Уповноваженої особи з фармаконагляду Проценко Галини Анатоліївни;

- надіслати e-mail за адресою: office@nikopharm.com.ua;

- заповнити форму повідомлення про побічну реакцію для пацієнта/медичного працівника на нашому сайті.

Фармаконагляд в Nikopharm є складовою частиною системи фармаконагляду в Україні, затвердженою Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.12.2006 № 898 «Про затвердження Порядку здійснення нагляду за побічними реакціями лікарських засобів, дозволених до медичного застосування», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2016 року за № 1649/29779 (у редакції наказу МОЗ України від 26.09.2016 № 996). Українське законодавство гармонізоване з міжнародними стандартами, включаючи Директиву ЄС 2001/83 і Постанову Ради ЄС 2309/93.

 

Фармаконагляд здійснюється шляхом постійного моніторингу інформації, що надходить, про виникаючі небажані реакції та/або випадки відсутності ефективності, докладного вивчення таких випадків, систематизації всіх даних, належного та своєчасного інформування регуляторних органів, вживання заходів щодо запобігання або зведення до мінімуму ризику для пацієнтів. Такий підхід є запорукою забезпечення високого рівня якості та безпеки лікарських засобів на основі співвідношення ефективності та ризиків, накопичення та систематизації знань про профіль безпеки препаратів.

 

Будь ласка, докладно опишіть проблеми, вказавши також серію препарату, тривалість його застосування, ваші контактні дані та дані про пацієнта (якщо ви повідомляєте про іншу людину).

 

Ми будемо вдячні за надання будь-якої інформації про:

- реакції, що непередбачені інструкцією для медичного застосування;

- відсутність терапевтичного ефекту;

- передозування лікарського засобу;

- взаємодію з іншими лікарськими препаратами;

- помилкове призначення лікарського засобу;

- несподіваний терапевтичний ефект;

- неправильне застосування;

- скарги на якість лікарських засобів;

- будь-яку іншу інформацію, що стосується якості, безпеки та ефективності застосування лікарських засобів Nikopharm.

Інформація, що надіслана Вами, є суворо конфіденційною та не підлягає розголошенню, крім випадків, встановлених законодавством.


СпоживачамСпеціалістам Партнерам
Authorization
*
*
*
*
*
*
Password generation